REKRUTACJA ILYO 201423-05-2014
ilyo.filharmonia.szczecin.pl/2014/rekrutacja strona rekrutacyjna właśnie ruszyła.Rekrutacja rozpoczyna się 23 maja.
Zapraszamy wszystkich muzyków w wieku 18-26 lat do wzięcia udziału w projekcie International Lutosławski Youth Orchestra-II edycja.

Muzycy, którzy spełniają kryteria i chcą dołączyć do orkiestry muszą dokonać rejestracji, wypełnić formularz aplikacyjny oraz przesłać nagranie wideo do 23 czerwca.

Cały proces rejestracji możliwy jest w dwóch językach (polski, angielski) i odbywa się za pośrednictwem strony ilyo.filharmonia.szczecin.pl/2014/rekrutacja,
na której dostępne są wszystkie szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji.
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego